Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Narty Ojca Świętego” TCF jeszcze raz w Pińczowie – charytatywnie

0 komentarzy

Internetowy Konkurs Fotograficzny

30 grudnia 2021 | pinczow.com.pl, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 817

Zachęcamy do udziału w internetowym konkursie fotograficznym #Pińczównieodkryty2021

Koniec roku to dobry czas na przeglądanie zapisanych w formie zdjęć wspomnień. Jaki Pińczów z 2021 roku pragniecie zachować w Waszej pamięci? Jakie miejsca, momenty, wydarzenia, a może przypadkowe sytuacje zatrzymały Waszą uwagę? Pokażcie nam swój. 

Po raz drugi, wspólnie z Burmistrzem Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierzem Badurakiem, PSCK zaprasza do uczestnictwa w fotograficznym konkursie internetowym. Tematyka prac jest dowolna, jednak nawiązująca do Pińczowa, wydarzeń kulturalnych, ciekawych historycznie miejsc, zatrzymanego w kadrze Waszego “pińczowskiego klimatu”. Polecamy niestandardowe podejście do tematu konkursu. Wiele zależeć będzie od kadru i pokazania ulubionych miejsc od niebanalnej strony.

Jak wziąć udział? Opublikuj na swoim profilu Facebook zdjęcie związane z tematyką konkursu oznaczone #Pińczównieodkryty2021. Na zdjęcia czekamy do 21 stycznia 2022.
Jury wyłoni najlepsze zdjęcia, ale i internauci będą mogli zagłosować na ich ulubione. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com