Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Narty Ojca Świętego” TCF jeszcze raz w Pińczowie – charytatywnie

0 komentarzy

Uczniowie pińczowskiej “Dwójki” wraz z opiekunami zorganizowali zbiórkę darów dla podopiecznych Regionalnej Placówki Opiekuńczo – Terapeutycznej w Kazimierzy Wielkiej 

24 grudnia 2021 | pinczow.com.pl, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 1 027

,”Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,  że tylko to wszystko co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić” ~ C. Lewis

Wierni tym słowom, już po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej numer 2 w Pińczowie wraz z opiekunami zorganizowali zbiórkę darów dla podopiecznych Regionalnej Placówki Opiekuńczo – Terapeutycznej w Kazimierzy Wielkiej.

Uczniowie wraz ze swymi hojnymi rodzicami, przez kilka dni przynosili do szkoły wszystko, czym chcieli podzielić się z dziećmi, którym brakuje tego, co w życiu tak ważne ? rodzinnego ciepła. Były to między innymi: słodycze, zabawki, książki, artykuły szkolne i wiele, wiele innych.

Dzięki uprzejmości kierownictwa sklepu Lewiatan w Pińczowie przez trzy dni i tam uczniowie pińczowskiej “Dwójki” wraz z opiekunami prowadzili zbiórkę, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i poparciem lokalnej społeczności .

Wszystkie zgromadzone dary zostały przekazane Wychowankom placówki, ale też rodzinie uczniów z “Dwójki”, którzy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

Możliwość komentowania została wyłączona.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com