Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Pińczowski Klub “Pięć aSÓW” na Wielkim Boju Planszówkowym w Kielcach!

0 komentarzy

Ocalić od zapomnienia

17 stycznia 2022 | psck, FB | Wyświetleń: 2 078

Fantastyczny repertuar, niesamowite głosy, wielkie emocje i kumulacja talentu!

Widowisko “Ocalić od zapomnienia” w wykonaniu Artystycznej Grupy Musicalowej z Połańca skradło serca pińczowian. Sentymentalna podróż przez najlepsze lata polskiej piosenki, wykonane z wielką muzyczną elegancją utwory nieżyjących twórców i kompozytorów, a wszystko oprawione w piękną aranżację wizualną i taneczną. Nic więc dziwnego, że braw i gratulacji nie było końca.

Młodzi artyści wykonali piosenki Niemena, Grechuty, Kory, Osieckiej, Kukulskiego, Ciechowskiego, Jantar i wielu innych polskich twórców, którzy złotymi nutami zapisali się w historii polskiej piosenki. Przypomnieli nam lata młodości, pozwolili sięgnąć w głąb wspomnień kojarzonych z utworami, które dobrze znamy i kochamy. Niejednej osobie na widowni łzy wzruszenia napłynęły do oczu.

Występ Grupy Musicalowej z Połańca był elementem współpracy partnerskiej Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu z Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Składamy serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Joanna Juszczyńska za otwartość na wspólne działanie i ogromne gratulacje dla Pani Marzeny Drożdżowskiej, która wydobyła ze swoich uczniów 120% talentu i pasji. Życzymy Wam wielu otwartych scen i sal pełnych doceniających Wasz talent słuchaczy. Nasze progi zawsze stoją przed Wami otworem.

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com