Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Pińczowski Klub “Pięć aSÓW” na Wielkim Boju Planszówkowym w Kielcach!

0 komentarzy

Pierwsze w tym roku spotkanie Pińczowskiego Klubu Amazonek

19 stycznia 2022 | ACh, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 1 108

Pierwsze w tym roku spotkanie Pińczowskiego Klubu Amazonek. Zachęcamy do uczestnictwa.

W najbliższy czwartek, 20 stycznia o godz. 15, w Klubie Seniora, który mieści się w budynku szkoły podstawowej przy ulicy 1 Maja 5, odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie  Pińczowskiego Klubu Amazonek. Prezes Klubu, pani Ewa Walczak, serdecznie zaprasza na to spotkanie wszystkie panie, które zmagają się z chorobami onkologicznymi, a zwłaszcza z rakiem piersi. Jeśli czujecie się Panie osamotnione w walce z chorobą, jeśli jest Wam ciężko i potrzebujecie wsparcia zapraszamy do Klubu Amazonek. Tam znajdziecie pomoc, zrozumienie i przyjaźń.
 
Udział w spotkaniu jest wolny od wszelkich opłat. Do udziału w spotkaniu zachęca burmistrz miasta i gminy Pińczów, Włodzimierz Badurak.
 
Przypomnijmy, że od kilku lat Pińczowski Klub Amazonek organizuje w Pińczowie Marsz Różowej Wstążki. To jedno z ważniejszych wydarzeń organizowanych przez klub. Głównym celem wydarzenia jest zachęcenie kobiet do wykonywania badań profilaktycznych, co pomaga wykryć raka piersi we wczesnym stadium. Marszem tym Amazonki, co roku chcą udowodnić, że rak to nie wyrok, ale choroba, którą można pokonać.

Możliwość komentowania została wyłączona.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com