Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Trenuj z Nidą Pińczów”

0 komentarzy

WOŚP 2022 w Pińczowie. Do wylicytowania “Dzień pracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Pińczów” 

27 stycznia 2022 | ACh, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 1 034

Wielkimi krokami zbliża się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku po raz pierwszy na licytację wystawiamy…”Dzień pracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierzem Badurakiem”. Zachęcamy do licytowania! Szczegóły poniżej.

Osoba, która wylicytuje ?Dzień pracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Pińczów” będzie miała okazję poznać pińczowski Urząd Miejski, pracę urzędników i oczywiście Pana Burmistrza.
Nabywca przywileju, między innymi odwiedzi w towarzystwie Burmistrza Pińczowa Włodzimierza Baduraka wybrane gminne jednostki organizacyjne i skontroluje przebieg prac na wybranych inwestycjach.
Termin ?odbioru? nagrody, czyli “dzień sprawowania władzy” w mieście i wszystkie szczegóły, zostaną ustalone indywidualnie ze zwycięzcą licytacji.
Wszystkich chętnych do wylicytowania dnia pracy z Panem Burmistrzem zachęcamy do udziału w licytacji online, która rozpocznie się w piątek, 28 stycznia (od godziny 8 rano), a zakończy w sobotę, 29 stycznia (o godzinie 20) na Facebooku Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Możliwość komentowania została wyłączona.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com