Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Nabór do Szkoły Muzycznej

0 komentarzy

Kultura i Wy, czyli my razem, w kulturze

7 maja 2022 | red, pinczow.com | Wyświetleń: 549
Kultura i Wy, czyli my razem, w kulturze. Od nowa.
To były 3 dni intensywnych działań. 7 różnych spotkań. 4 różne miejsca. Dużo rozmów, opinii, przemyśleń, odpowiedzi na pytania, z których chcieliśmy dowiedzieć się na czym Wam zależy? Co jest dla Was ważne? Było i słodko, i gorzko, ale było szczerze. Bo wszystko zaczyna się od rozmowy!
A rozmawialiśmy z grupami mieszkańców, których potrzeby chcemy bliżej poznać: z młodzieżą, z dorosłymi, z opiekunami i edukatorami osób niepełnosprawnych, z przedstawicielami stowarzyszeń i grup nieformalnych. ? z tych rozmów już zrodziło się tyle fantastycznych pomysłów, że mamy pewność, że kolejny etap naszych wspólnych działań przyniesie wiele dobrych inicjatyw.
Dziękujemy za Wasz czas. Za Waszą energię. Dziękujemy, że mieszkańcy Pińczowa chcą tworzyć kulturę razem z nami. Gorące podziękowania kierujemy także do Łukasza Dziuby i Macieja Zygmunta ? za uważność w słuchaniu i dobry dialog. Z niecierpliwością czekamy na zebranie tych wszystkich myśli w ważny dla nas dokument ? diagnozę potrzeb kulturalnych mieszkańców miast i gminy Pińczów.
Już 1 czerwca rozpocznie się kolejny, ważny etap naszego projektu ? nabór inicjatyw lokalnych. Bądźmy w kontakcie!
Projekt realizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury “Dom kultury+ Inicjatywy lokalne. Edycja 2022”
 
 
 
 
 
 
 

Udostępnij na:


Możliwość komentowania została wyłączona.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com