Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Nabór do Szkoły Muzycznej

0 komentarzy

“Policjant, który mi pomógł”

10 maja 2022 | hp, KGP, pinczow.com | Wyświetleń: 524

Znasz pińczowskiego policjanta, który za swoją służbę zasługuje na szczególne wyróżnienie? Zgłoś go do ogólnopolskiego konkursu “Policjant, który mi pomógł”

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje kolejną edycję ogólnopolskiego konkursu Policjant, który mi pomógł. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym.

Z informacji, które uzyskaliśmy od Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie – asp. szt. Damiana Stefańcakonkurs jest kolejnym działaniem polskiej Policji, która w ten sposób poddaje się społecznej ocenie podejmowanych działań.  

Zaangażowanie w powyższym zakresie niewątpliwie wpływa na kształtowanie pozytywnego wizerunku Policji wśród społeczeństwa, a funkcjonariusze Policji, którzy w ocenie społecznej przyczynili się do budowania lokalnego systemu pomocowego w tym obszarze zasługują na wyróżnienie.

Obecność wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu to wyróżnienie, wyjątkowy dowód uznania społeczności lokalnej dla profesjonalizmu i determinacji policjantów w działaniach podejmowanych na rzecz pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem lub poszkodowanym w wyniku nieszczęśliwych wypadków.

Laureatów konkursu wybiera Komisja, w skład której wchodzi przedstawiciel Biura Prewencji KGP oraz laureaci 3 ostatnich edycji konkursu “Policjant, który mi pomógł”.

Zgłoszenia policjanta do konkursu może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja.

Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres poczty elektronicznej e-mail: policjantktorymipomogl@policja.gov.pl

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz formularzem zgłoszeniowym dostępnym także na naszej stronie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja – mówi rzecznik prasowy pińczowskiej policji – Damian Stafaniec.

Udostępnij na:


Dodaj komentarz
Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com