Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Pińczowski Klub “Pięć aSÓW” na Wielkim Boju Planszówkowym w Kielcach!

0 komentarzy

Feralne skrzyżowanie niestety nie zawodzi

1 maja 2022 | hp, pinczow.com | Wyświetleń: 2 436

Nikt nie ma wątpliwości, że chodzi oczywiście o skrzyżowanie ul. Republiki Pińczowskiej z ul. Legionistów. To ono jest wyraźnym liderem w tym niechlubnym rankingu “najniebezpieczniejszego miejsca drogowego” w Pińczowie. 

Co chwilę na tym skrzyżowaniu dróg wojewódzkich 766 i 767 oraz lokalnej, słyszymy o nerwowych incydentach między kierowcami, stłuczkach, a także o poważniejszych wypadkach. Tak też było i dzisiaj. 

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło w godzinach wieczornych. Standardowo jeden z kierowców wymusił pierwszeństwa na innym uczestniku ruchu. Pomimo, iż w jednym z aut znajdowały się kilkuletnie dzieci, na szczęście nikomu nic się nie stało. Oba pojazdy nie nadawały się już do dalszej jazdy i tym samym nie zostały dopuszczone do dalszego ruchu drogowego przez policjantów prowadzących czynności na miejscu zdarzenia.

Przybyły na miejsce zastęp Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie, przeprowadził sorpcję płynów eksploatacyjnych, a także usunął rozbite części pojazdów z jezdni.

Do czasu całkowitego udrożnienia skrzyżowania przez strażaków – funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie kierowali ruchem drogowym, aby zapobiec większym utrudnieniom dla innych uczestników drogi.

Ile jeszcze osób musi zostać poszkodowanych w tym miejscu, zanim mieszkańcy Pińczowa i przyjezdni doczekają się bardziej bezpiecznego rozwiązania ? 

Jedna odpowiedź do “Feralne skrzyżowanie niestety nie zawodzi”

  1. krotkiadres272 pisze:

    Na idiotów nic nie zadziała. Obstawione z każdej strony świecące i migające STOPy kłują w oczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com