Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Koncert Muzyki Patriotycznej – zaproszenie

0 komentarzy

Mecz do jednej bramki

21 sierpnia 2022 | Anita, nida.pinczow.com | Wyświetleń: 710

Wczorajszy mecz żółto-niebieskich ze Starem Starachowice kończy się deklasacja pińczowskiego zespołu. Pretendenci do awansu do 3 ligi wygrywają ten mecz aż 7:0 (do przerwy 3:0)!

fot. Sportowe Ponidzie

Cały mecz pod kontrolą Staru, od pierwszych minut mecz jednostronny, sporadyczne akcje Nidy ale bez większego zagrożenia dla bramki gości. Już w 7 minucie Star Starachowice objął prowadzenie za sprawą Szymona Hajduka. Dwie minuty później już było 2:0 a strzelcem bramki Przemysław Śliwiński. Star nie odpuszczał cały czas atakując bramkę gospodarzy i jeszcze przed przerwą w 36 minucie Piotr Mikos zamyka wynik z pierwszej połowy na 3:0.

fot. Sportowe Ponidzie

Druga połowa niczym nie różniła się od pierwszej. Ogólna ocena to: bezradność Nidy i pokaz umiejętności technicznych i strzeleckich zawodników przyjezdnych. Kolejne bramki dla Staru po składnych akcjach padały: 70.minuta – Michał Grunt, 80′- Włodzimierz Puton, 86′ – Michał Grunt i 90′ Piotr Stefański.

 

fot. Sportowe Ponidzie

To drugi mecz i druga porażka żółto-niebieskich. Ciężki początek sezonu dla zespołu. Nida Pińczów po tym spotkaniu spadła na ostatnie miejsce w tabeli. Star Starachowice zostaje liderem grupy.

Teraz Nidę czekają dwa wyjazdy. Zaległy mecz z Klimontowianką w środę o godzinie 17.00 i w sobotę mecz z Moravią o godzinie 11.00 na Stadionie Miejskim w Pińczowie.

fot. Sportowe Ponidzie

NIDA PIŃCZÓW 0-7 STAR STARACHOWICE

Bramki: 
0-1 6′ Szymon Hajduk
0-2 9′ Przemysław Śliwiński
0-3 37′ Piotr Mikos
0-4 68′ Michał Grunt
0-5 78′ Włodzimierz Puton
0-6 85′ Michał Grunt
0-7 90′ Piotr Stefański

TS 1946 Nida: Damian Pałaszewski – Michał Tomasik, Oskar Jabłoński, Marcin Szafraniec, Oskar Zygan (83 Jakub Sobstyl), Kacper Borowiecki (65 Mateusz Leśniak), Michał Krzak (76 Marcin Pasek), Konrad Ciacia, Władysław Lisowenko, Dawid Tutaj, Daniła Krauczanka (85 Jakub Cios).
Star Starachowice: Michał Nowak – Bartosz Gębura, Mateusz Jagiełło, Maciej Styczyński, Marcin Kaczmarek, Jakub Nowocień, Kacper Ambrozik, Piotr Mikos, Szymon Hajduk, Włodzimierz Puton, Przemysław Śliwiński.

 

Sędziowali: Tomasz Żołądek, Michał Cieślak, Kamil Gadomski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com