Serwis Internetowy Miasta Pińczów

„Goła baba” w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej

0 komentarzy

Od Bacha do AC/DC

16 sierpnia 2022 | psck/pinczow.com, pinczow.com | Wyświetleń: 469
Ten koncert zdecydowanie na długo pozostanie w naszej pamięci. Jeden śpiewający pianista i fortepian. Wirydarz pińczowskiego Belwederu, pogoda na zamówienie i najlepsza z najlepszych publiczność. Ale gwiazda lśniła jedna – Adam Snopek z jego niesamowitym stand-up`em przy fortepianie.
Adam Snopek – wulkan energii, człowiek pełen pasji stworzył performance będący świetnym połączeniem kultury i rozrywki. Nic dziwnego, że oklaski, fajerwerki, migające światła – kto był ten wie o czym mowa;) – nie miały końca.
Widzowie śpiewali, klaskali, tupali w rytm muzyki? ale przede wszystkim odbyli wyjątkową lekcję edukacji muzycznej, od Bacha do AC/DC.
Wydarzenie było też wielkim debiutem naszego nowego nabytku – fortepianu Yamaha zakupionego przy wsparciu środków Ministra Kultury i Gminy Pińczów. Była to więc najlepsza okazja do złożenia podziękowań dla obecnego na koncercie Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak. Lepszego testu sprzętu chyba nie mogliśmy sobie wymarzyć!
Ogromnie cieszymy się, że byliście z nami. I mamy cichą nadzieję, że bawiliście się przynajmniej tak dobrze jak my.
PS. Piski i owacje na stojąco ślemy do Adam Snopek Stand-Up przy fortepianie – zaliczyliśmy 8 klas muzyki w 1,5 h i najlepszy muzyczny kabareton .
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com