Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury ma się czym pochwalić

0 komentarzy

Hokejowe wyniki Nidy Pińczów

13 października 2022 | hp, pinczow.com | Wyświetleń: 787
Prześlij dalej

Aż 23 bramki padły w ostatnich meczach z udziałem trzech zespołów Nidy Pińczów

Po ostatniej, niedzielnej porażce w Pińczowie z GKS Rudki 3:1, w którym na listę strzelców wpisał się Michał Tomasik, piłkarze pierwszej drużyny Nidy Pińczów, udają się w najbliższą niedzielę na spotkanie do Końskich by rozegrać mecz w ramach 12. kolejki Hummel IV ligi Świętokrzyskiej z miejscowym Neptunem. 

Wczoraj z MZKS Alit w Ożarowie swój zaległy mecz zagrali także Juniorzy Starsi. W Ożarowie padło aż 10 bramek! Podopieczni Zdzisława Maja po niezwykle zaciętym i emocjonalnym spotkaniu zremisowali na wyjeździe 5:5 (1:3).

Bramki dla zespołu JŚ Nidy zdobyli: Aleksander Gałęziowski, 2 bramki – Antonio Biernacki, Jakub Cios (karny) i Marcin Pasek. Zespół Juniorów Starszych w najbliższą sobotę o godz. 10.00, będzie gościł w Pińczowie zespół GKS Nowiny.

O jedną bramkę mniej, bo 9, można było zobaczyć w ub. sobotę, przy ul. Targowej, kiedy to drużyna Juniorów Młodszych, podejmowała u siebie MGTS Działoszyce z którymi uległa 3:6. Bramki dla żółto-niebieskich: 2 x Kamil Okopień i Jakub Sikora. W ten weekend najmłodsi zawodnicy pińczowskiej Nidy wraz z trenerem Łukaszem Białym, udają się na wyjazdowe spotkanie do Wodzisławia. 

fot. Paweł Bochniak – Sportowe Ponidzie

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com