Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Memoriał im. Krzysztofa Marszalika

0 komentarzy

Mistrzostwa w Katarze 2022 – Oficjalna Strefa Kibica w “Głodzilli” !

22 listopada 2022 | hp, pinczow.com | Wyświetleń: 672
Prześlij dalej

Właściciele “Głodzilli” zapraszają wszystkich fanów piłki nożnej do jedynej w mieście licencjonowanej Oficjalnej Strefy Kibica, która znajduje się w Pińczowie przy ulicy 7 Źródeł 8 w pawilonie handlowym na osiedlu Grodzisko.

Już teraz zapraszamy na transmisje meczów na wielkim ekranie, zimne piwko (alkohol tylko dla pełnoletnich), pyszne jedzenie i wspaniałą atmosferę! Przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek i promocji. Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage na Facebooku “Głodzilla Pińczów”, bo tam na bieżąco będziemy informować o wszystkich nowinkach” – piszą Agnieszka i Łukasz Niebudek.

Lokal “Głodzilla”, na czas Mistrzostw Świata 2022, wydłuża swoje godziny pracy. Jak dodają: “Teoretycznie jesteśmy otwarci do godziny 20:00, ale jeżeli zbierze się grupa osób chętna posiedzieć u nas np. przy piwku i obejrzeć mecz, to wtedy nasz lokal będzie otwarty dłużej  – W niedziele również zapraszamy na transmisje meczowe“.Informujemy, że burgerownia “Głodzilla” w tym roku również została nominowana przez popularny portal Pyszne.pl do plebiscytu na najlepsze jedzenie w województwie świętokrzyskim! Jeżeli ktoś miałby ochotę zagłosować na nią, to poniżej znajduje się link, który należy otworzyć, znaleźć tam logo Głodzilli i kliknąć “Głosuj”.

https://www.pyszne.pl/awards/2022/pl/detail/best-swietokrzyskie

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com