Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury ma się czym pochwalić

0 komentarzy

Posiedzenie Gminnej Rady Seniorów

12 stycznia 2023 | ACh, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 611
Prześlij dalej

We wtorek, 10 stycznia w Pińczowie odbyło się posiedzenie Gminnej Rady Seniora.

We wtorek, 10 stycznia w Pińczowie odbyło się posiedzenie Gminnej Rady Seniora. Spotkanie otworzyła Katarzyna Zielińska z Urzędu Miejskiego w Pińczowie. Następnie odbył się wybór sekretarza gminnej rady seniora w związku ze zmianą przedstawiciela w składzie Gminnej Rady Seniora. Na to stanowisko została wybrana Pani Edwarda Mazur.
Na styczniowe posiedzenie została zaproszona Pani Eliza Justyniarska z MGOPS, która poinformowała o możliwości skorzystania z opasek bezpieczeństwa dla seniorów.
Następnie były przedstawione przez Panią przewodnicząca Helenę Zielinska zrealizowane zadania w roku 2022 i podziękowania dla Pana Burmistrza za możliwość ich realizacji .
Przedstawiono plan działania Rady w 2023 r. Była również obecna Pani dyrektor biblioteki Agnieszka Kucybala, która zachęciła Seniorów do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w bibliotece.
Gościem był również Pan Burmistrz Włodzimierz Badurak, który złożył wszystkim życzenia noworoczne i podziękował za pracę Rady w ubiegłym roku.
 

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com