Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Memoriał im. Krzysztofa Marszalika

0 komentarzy

Targi Wojskowe w Pińczowie

14 marca 2023 | CWCR, MON | Wyświetleń: 523
Prześlij dalej

Pińczów i 15 innych miast w całej Polsce będzie gospodarzami I edycji Wojskowych Targów Służby i Pracy.

W dniach 17-18 marca (piątek-sobota) Ministerstwo Obrony Narodowej oraz CWCR w 16-tu miejscowościach reprezentujących każde z województw będą chcieli przedstawić ofertę, jaką przygotowało Wojsko Polskie oraz zobaczyć najnowocześniejszy sprzęt. 

W czasie Targów od godz. 9.00 do 18.00 będzie można sprawdzić możliwości rozwoju zawodowego w Siłach Zbrojnych RP, od dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej po służbę zawodową. Każdy będzie mógł porozmawiać osobiście z rekruterem, studentami uczelni wojskowych i żołnierzami różnych rodzajów Sił Zbrojnych RP. Dowiedzieć się jak zostać żołnierzem, jakie są warunki służby, wynagrodzenia i profity. Zainteresowani pracą na stanowiskach cywilnych w resorcie obrony narodowej będą mogli poznać ofertę jednostek i instytucji wojskowych.

Edycja Świętokrzyska będzie odbywała się na Hali Widowiskowo – Sportowej w Pińczowie, przy ul. Republiki Pińczowskiej 42 oraz przyległym terenie Stadionu Miejskiego.

Więcej szczegółów na stronie: 

https://www.wojsko-polskie.pl/zostanzolnierzem/articles/aktualnosci/wojskowe-targi-sluzby-i-pracy-sprawdz-co-da-ci-wojsko/

Dodaj komentarz


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com