Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Pińczowski Klub “Pięć aSÓW” na Wielkim Boju Planszówkowym w Kielcach!

0 komentarzy

“Narty Ojca Świętego” TCF jeszcze raz w Pińczowie – charytatywnie

19 lutego 2024 | TCF, pinczow.com | Wyświetleń: 622

Bardzo modna ostatnio zeroemisyjność nie jest niczym nowym dla TCF. Od ponad dwóch dekad ta manufaktura prowadząca działalność usługową w zakresie dostarczania rozrywki, wzruszeń, refleksji jest napędzana najczystszą formą energii – satysfakcją i sympatią Publiczności. I nie ma znaczenia, czy spotykamy się na jednej z pierwszych prób, wychodzimy z przejęciem i mobilizacją na premierę, czy gramy po raz kolejny odkrywając w tekście ciągle nowe znaczenia i zabarwienia emocjonalne. Jesteśmy nieodmiennie tak samo głodni Waszej akceptacji.

Grane aktualnie “Narty Ojca Świętego” używając kolokwializmu “weszły” wyjątkowo – mamy za sobą występy w Pińczowie, Busku- Zdroju, Sławkowie, Jędrzejowie, Kielcach, Staszowie, Krakowie, a przecież na tym nie koniec. Cieszymy się tym powodzeniem nieadekwatnie do wieku, świadomość powodzenia sztuki uskrzydla, daje wiatru w żagle. 

Skoro więc Zespół jest w szwungu, a Publiczność to docenia, postanowiliśmy wrócić z tym tytułem na deski PSCK i wystąpić charytatywnie. W piątek 1 marca o godzinie 18.00 na naszej macierzystej scenie zagramy dla chłopca z Chmielnika. Mikołaj Murdzek to dziecko wyjątkowo doświadczone przez los, którego bliscy mimo starań nie są w stanie zapewnić mu wszystkiego, co mogłoby wpłynąć na poprawę jakości jego funkcjonowania. Przed spektaklem i po całym wydarzeniu wolontariusze z Fundacja Promyk Uśmiechu będą zbierać datki dla Mikołaja. https://www.siepomaga.pl/mikolaj-murdzek

Oczywiście wiemy, że wielu spośród Was “Narty…” już widziało, ale:

– po pierwsze – może ktoś miał wtedy różne_ważne_sprawy i musiał wyjechać do – powiedzmy – Radogoszczy?

– po wtóre – może byliście, ale znacie kogoś, kto nie miał okazji i pojawia się szansa na wyjście w duecie?

– po trzecie – z pewnością wiele scen odbierzecie inaczej, zobaczycie, jak nośny i niejednoznaczny to tekst.

A pomijając wszystkie racjonalne argumenty – czy nie jest wartością samą w sobie łączenie szlachetnego gestu pomocy z dostarczeniem sobie satysfakcji? A że ją będziecie mieli, nieskromnie gwarantujemy.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie do odebrania w sekretariacie PSCK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com