Serwis Internetowy Miasta Pińczów

“Narty Ojca Świętego” TCF jeszcze raz w Pińczowie – charytatywnie

0 komentarzy

Przeglądu Twórczości Nieprofesjonalnej -Wiosna kultury-

1 lutego 2024 | psck, psck | Wyświetleń: 439

Malarstwo. Rękodzieło. Fotografia. Pasje mieszkańców  wyrażone poprzez sztukę odkryjemy na kolejnej, czwartej edycji Przeglądu Twórczości Nieprofesjonalnej ?Wiosna kultury”. Celem przeglądu jest pokazanie twórczości nieprofesjonalnej mieszkańców Ponidzia i promocja szeroko pojmowanej pasji twórczej. Prace można składać do 29 marca.

Podobnie jak w poprzednich latach pragniemy zaprezentować niezwykłe pasje mieszkańców i pokazać je szerzej. Przegląd pozwala wyciągnąć ?z szuflad” mieszkańców niezwykłe prace, ale i zintegrować osoby o podobnych zainteresowaniach twórczych. To także pozytywny impuls do działania dla wielu osób i zalążek do kolejnych, indywidualnych prezentacji twórczości pińczowian.

W tym roku postanowiliśmy przyznać wyróżnienia w każdej z dziedzin sztuki prezentowanej w Przeglądzie.

Regulamin i karta zgłoszeniowa do udziału w Przeglądzie znajdują się na naszej stronie internetowej www.psck.pl w zakładce ?konkursy“. Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca 29 marca a uroczysty wernisaż wystawy zaplanowany jest 5 kwietnia 2024 roku. Równocześnie gorąco zachęcamy do konsultacji swoich prac u plastyka centrum kultury. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com