Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Raport o stanie Powiatu Pińczowskiego za 2025 rok. Mieszkańcy mogą zabrać głos w debacie.

0 komentarzy

Sobotnie spotkanie z tańcem nowoczesnym

18 kwietnia 2011 | , | Wyświetleń: 660

16 kwietnia br. pińczowska młodzież miała okazję spotkać się z wysokiej klasy specjalistami z dziedziny tańca, dzięki zorganizowanym przez PSCK warsztatom tanecznym.
Grupę około 30 dziewcząt uczyło tańca dwoje znanych choreografów i tancerzy: Wioletta Podsiadło i Arkadiusz Franczak.
Warsztaty rozpoczęły się od krótkiego przybliżenia definicji i wywodu tańca oraz przedstawienia elementów sceny. Następnie po solidnej rozgrzewce, uczestniczki rozpoczęły właściwą część warsztatów – naukę tańca.
Najpierw wcieliły się w rolę „gangsterów” ucząc się hip-hop gangsta. Później trenowały New style i taniec współczesny. Na koniec dziewczyny stały się b-girls i uczyły się podstawowych kroków breakdance jak np. CC, ninja freeze, baby freeze czy six step.
Pomimo ogromnego zmęczenia 8-godzinnymi zajęciami, warsztaty bardzo podobały się początkującym tancerzom.





Więcej zdjęć na www.psck.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com