Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Dzień Otwarty oraz zapisy do Szkoły Muzycznej 

0 komentarzy

Redakcja

Serwis Internetowy Miasta Pińczów
www.pinczow.com

Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com

W tym miejscu pragniemy przedstawić się Państwu – powiedzieć kim jesteśmy. Nazywamy siebie pinczow.com, choć nie jest to żadna oficjalna nazwa. Nie jesteśmy żadną zamkniętą grupą – cały czas czekamy na osoby chętne do prowadzenia Serwisu razem z nami!

Serwis Internetowy Miasta Pińczów (pinczow.com) istnieje od 21 lutego 2000 roku – jest to jeden z najstarszych serwisów miejskich w całej Polsce! Od samego początku zdobył sobie sympatię użytkowników Internetu, a obecnie możemy się pochwalić dużą liczbą odwiedzin, codziennie odwiedza Nas około 1500 osób.

Założycielami serwisu pinczow.com byli: Mariusz Starościak, Mariusz Kędziora, Krzysiek Świderski, Hubert Powałkiewicz i Czarek Kalisz. Gdyby nie oni nie było by tego serwisu. Mimo tego że obecnie już coraz mniej działają na rzecz pinczow.com to należą im się ogromne podziękowania i gratulacje za pomysł!

Przez te niecałe 10 lat naszej działalności możemy pochwalić się ogromną liczbą osiągnięć i sukcesów. Od początku naszej działalności zawsze obejmowaliśmy i nadal obejmujemy patronatem medialnym wszystkie imprezy w regionie, co gwarantuje bardzo dobrą promocję danej imprezy. Nawiązaliśmy współpracę między innymi z Gazetą Wyborczą, Pulsem Biznesu, Tygodnikiem Ponidzia, Głosem Pińczowskim i Urzędem Wojewódzkim w Kielcach.

Cały czas staramy się aby Nasz serwis sprostał wszystkim wymogom i standardom najnowszej mody internetowej. Ciągle rozwijamy cały serwis i dodajemy do niego nowe funkcje dzięki, którym możecie współtworzyć ten serwis razem z nami!

Chcemy się również stać jednym z największych promotorów lokalnej przedsiębiorczości – pragniemy reklamować w Internecie, na naszych stronach (i nie tylko na naszych!) firmy, instytucje, organizacje. Uważamy że rola Internetu jest zbyt oczywista, aby jakakolwiek firma mogła sobie pozwolić na pominięcie tej formy promocji. Jeśli byliby Państwo zainteresowani reklamą na naszych stronach zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Jako grupa (pinczow.com) jesteśmy bezstronni politycznie, gospodarczo, wyznaniowo czy też sportowo (choć kibicujemy naszej Nidzie) i tak też właśnie chcemy prowadzić ten Serwis. I aby rozwiać wszelkie wątpliwości o które jesteśmy czasami pytani – żadne osoby spoza naszej grupy nie mają wpływu na kształt i linię programową Serwisu.

Jeśli tylko uważacie że czegoś tu brakuje, coś jest nie tak lub po prostu będziecie chcieli zobaczyć tu coś więcej to wystarczy dać nam o tym znać – my postaramy się wziąć wszelkie sugestie pod uwagę.


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com