Dziękujemy!
8 marca 2015 | , | Wyświetleń: 791
Dziękujemy wszystkim którzy dziś przybyli na akcję Honorowego Oddawania Krwi w Pińczowie. Jesteście Wielcy!!! Wszyscy!!!
Dzięki Wam udało się dziś zebrać prawie 20 litrów tego życiodajnego leku.
W sumie było nas aż 43 dawców. Większa część zebranej dzisiaj krwi trafi do Miłosza Basąga, który tej krwi teraz bardzo potrzebuje.





Dziękujemy i zapraszamy ponownie już w czerwcu. Więcej informacji bliżej terminu.
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!!




