Narada roczna 2016 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie
9 lutego 2016 r. o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie rozpoczęła się narada sprawozdawcza z działalności tutejszej komendy za rok 2015.
Rokrocznie w przedmiotowej naradzie prócz kierownictwa oraz pracowników komendy powiatowej uczestniczą władze samorządowe powiatu pińczowskiego oraz służby i instytucje współpracujące. Wśród przybyłych gości znaleźli się m. in.: Zastępca Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach st. bryg. Stanisław Woś, Wicestarosta powiatu pińczowskiego Ryszard Barna, Wójt Gminy Złota Tadeusz Sułek, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów Marek Zatorski, Komendant Powiatowy Policji nadkom. Piotr Węgliński, Dyrektor Zakładu Karnego w Pińczowie kpt. Bogusław Grabarz, ks. kap. Jan Staworzyński, Dyrektor Schroniska dla nieletnich w Gackach Marek Łukasiewicz.Spotkanie to miało na celu przedstawienie działalności tutejszej komendy w roku 2015, opracowanie wniosków oraz obranie na bieżący rok założeń i kierunków działania we współpracy m. in. z władzami samorządowymi.
Naradę poprowadził Komendant Powiatowy PSP w Pińczowie st. bryg. Władysław Węgrzynowicz, a samo sprawozdanie z działalności poszczególnych komórek organizacyjnych w pińczowskiej komendzie przedstawił Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Pińczowie bryg. Wojciech Bucki. Wszyscy uczestnicy narady otrzymali materiały pozwalające na analizę pracy naszej komendy w roku poprzednim oraz schemat założonych działań na rok bieżący.
Mamy nadzieję, że tak jak rok poprzedni pokazał jak wielki wysiłek włożyła komenda w Pińczowie w zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pożarowego mieszkańcom naszego powiatu, tak rok bieżący pokaże, że ten poziom utrzymamy i każda komórka tutejszej komendy wniesie swój wkład, abyśmy realizowali swoje zadanie w sposób nienaganny mając na uwadze dobro służby i bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.







