Jessica : Strzelnica w Pińczowie – sprostowanie artykułu: “Antonik: nie zawsze ta śmieszna prywatna storna była tego Pana Niebudka który jawnie wiecznie kłamie,bo tyle mu zostało. Pamiętam z…” cze 21, 22:38
AntoniK : Strzelnica w Pińczowie – sprostowanie artykułu: “@Jessica: Ten portal od zawsze był w rękach Pana Niebudka, a odkąd ten zaczął kandydować jawnie go poparł. To prywatny…” cze 21, 12:57
Archiwum
Ferie w Pińczowie już się rozpoczęły
28 stycznia 2017 | redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 1 837
Ferie już się rozpoczęły. Po 30-to cm lodzie na pińczowskim zalewie śmigają dzieciaki.
O przygotowanie lodowiska zadbał klub wodniacki Kon-Tiki, który zapewnia dla zmarzniętych gorącą herbatę.
11 odpowiedzi do “Ferie w Pińczowie już się rozpoczęły”
Brawo.wspaniały pomysł-atrakcja-samo zdrowie-dzieci i młodzież nareszcie na powietrzu ,a nie przed komputerem..Władze lokalne powinny wspierać takie pomysły.Chociaż nie umię jeżdzić na łyżwach jestem codziennie na lodowisku.Wielkie uznanie dla organizatorów.
A burmistrz lata po spotkaniach OSP i kolejny rok nic nie robi żeby uatrakcyjnić mieszkańcą zimę, gdyby nie Kon – Tiki, dzieci łyżwy widziałyby w TV, chyba że pojechaliby do Buska bo tam akurat Burmistrz co roku lodowisko otwiera.
Chyba nawet same Kon-Tiki by się z Wami nie zgodziły, bo ich powrót nad zalew był w dużej mierze współfinansowany przez Burmistrza…także siedźcie sobie dzieci w domkach dalej i piszcie głupoty, zamiast wyjść i pojeździć na tych łyżwach;)
Burmistrz Włodzimierz Badurak baaaardzo dofinansował Kon Tiki, śmiech na sali. No i zalew wspaniale pogłębił i oczyścił ze szczerzui kosztem paruset tysięcy. Ale kanał ulgi, mający odwadniać lotnisko dla 5 lotniarzy, niedziałający, za 700 tys zł najwięcej mówi o jego podejściu do potrzeb mieszkańców miasta.
Ludzie dajcie spokój. Zamiast krytykować idźcie pojeździć na łyżwach i się cieszmy, że są ludzie i organizacje, które tworzą ci ludzie i robią nam takie atrakcje. Po co kruszyć kopie lepiej zrobić coś wspólnie, nie mówię z władzą czy politykami a z organizacjami i stowarzyszeniami. Byłem z dzieciakiem na łyżwach jest super. Polecam każdemu. Jak za dawnych lat jak były lodowiska koło hotelu. Ech dawne lata się przypomniały.
11 odpowiedzi do “Ferie w Pińczowie już się rozpoczęły”
Brawo.wspaniały pomysł-atrakcja-samo zdrowie-dzieci i młodzież nareszcie na powietrzu ,a nie przed komputerem..Władze lokalne powinny wspierać takie pomysły.Chociaż nie umię jeżdzić na łyżwach jestem codziennie na lodowisku.Wielkie uznanie dla organizatorów.
a ja z motolotni patrzyłem jak śmigają po lodzie.
Ekstra pomysł na ferie tylko żeby mróz się utrzymał 🙂
brawo to się nazywa bezinteresowność wodniaków
Byliśmy dzisiaj było super 🙂 polecam wszystkim
Kon-Tiki, BRAWO,BRAWO,BRAWO 🙂
A burmistrz lata po spotkaniach OSP i kolejny rok nic nie robi żeby uatrakcyjnić mieszkańcą zimę, gdyby nie Kon – Tiki, dzieci łyżwy widziałyby w TV, chyba że pojechaliby do Buska bo tam akurat Burmistrz co roku lodowisko otwiera.
już nic nie mówcie na temat Burmistrza. On już nawet dobrego wrażenia nie robi.
Chyba nawet same Kon-Tiki by się z Wami nie zgodziły, bo ich powrót nad zalew był w dużej mierze współfinansowany przez Burmistrza…także siedźcie sobie dzieci w domkach dalej i piszcie głupoty, zamiast wyjść i pojeździć na tych łyżwach;)
Burmistrz Włodzimierz Badurak baaaardzo dofinansował Kon Tiki, śmiech na sali. No i zalew wspaniale pogłębił i oczyścił ze szczerzui kosztem paruset tysięcy. Ale kanał ulgi, mający odwadniać lotnisko dla 5 lotniarzy, niedziałający, za 700 tys zł najwięcej mówi o jego podejściu do potrzeb mieszkańców miasta.
Ludzie dajcie spokój. Zamiast krytykować idźcie pojeździć na łyżwach i się cieszmy, że są ludzie i organizacje, które tworzą ci ludzie i robią nam takie atrakcje. Po co kruszyć kopie lepiej zrobić coś wspólnie, nie mówię z władzą czy politykami a z organizacjami i stowarzyszeniami. Byłem z dzieciakiem na łyżwach jest super. Polecam każdemu. Jak za dawnych lat jak były lodowiska koło hotelu. Ech dawne lata się przypomniały.