Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Rowerzyści rozpoczną wakacje na trasach Powiatu Pińczowskiego.

1 komentarz

Podziękowanie burmistrza Włodzimierza Baduraka

19 listopada 2014 | , | Wyświetleń: 654

Szanowni Państwo, drodzy Wyborcy. Pragnę tą drogą i w tej formie, wyrazić serdeczne podziękowanie za udzielone mi zaufanie i poparcie w dniu wyborów samorządowych.


Państwa głosy zapewniły mi zwycięstwo w pierwszej turze głosowania, ale także nałożyły na mnie zaszczytny obowiązek szlachetnej służby, jaką nadal pragnę wypełniać wobec wszystkich mieszkańców naszej małej ojczyzny. Moją rolą nadal będzie spełnianie postulatów i oczekiwań wszystkich wyborców, także tych, którzy obdarowali zaufaniem moich konkurentów. Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby nasze życie w mieście i gminie Pińczów było łatwiejsze. Abyśmy w zgodzie i serdeczności budowali jeszcze piękniejszy dom, dla nas i następnych pokoleń mieszkańców miasta i gminy Pińczów.  Raz jeszcze dziękuję i życzę Państwu spełnienia wszelkich pokładanych we mnie oczekiwań.


Z wyrazami wielkiego szacunku,


Włodzimierz Badurak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com