Sąd rejonowe w Pińczowie zacznie działać w przyszłym roku
21 listopada 2014 | , | Wyświetleń: 746
Rozpoczęte wiosną tego roku, przez wicestarostę Marka Omastę starania o przywrócenie Sądu Rejonowego w Pińczowie już niedługo zakończą się sukcesem.
Od 1 lipca 2015 roku zostanie przywrócone funkcjonowanie sądu rejonowych w naszym mieście. Czynione są też starania, aby sąd w Kazimierzy Wielkiej był jednostką zamiejscową sądu w Pińczowie.




