Udany Dzień Kobiet w Pińczowie
8 marca 2015 | , | Wyświetleń: 768
Tradycyjnym „Sto lat” wyśpiewanym dla Pań przez Burmistrza Włodzimierza Baduraka, Przewodniczącego Rady Miejskiej Jana Radkiewicza i zespół Pozytywnie Nakręceni pod kierownictwem Marka Omasty rozpoczął się w niedzielne popołudnie Dzień Kobiet w PSCK.
Były życzenia, kwiaty, słodki poczęstunek, a przede wszystkim uśmiech na twarzach wszystkich zgromadzonych gości. Panie rewelacyjnie bawiły się przy muzyce zapewnionej przez zespół Pozytywnie Nakręceni. W przerwie koncertu odbył się także wyjątkowy wernisaż wystawy malarstwa pt. „O kobiecie”, na które złożyło się kilkanaście płócien z kobietą i kwiatami w roli głównej.



















