Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Rowerzyści rozpoczną wakacje na trasach Powiatu Pińczowskiego.

0 komentarzy

III Otwarty Turniej Tańca za nami

15 marca 2015 | , | Wyświetleń: 1 454

Niezwykłe taneczne emocje i fantastyczna zabawa towarzyszyły III Otwartemu Turniejowi Tańca, który odbył się w niedzielę (15 marca) w hali widowiskowo-sportowej w Pińczowie. W imprezie wzięło łącznie udział blisko 200 uczestników z terenu województwa świętokrzyskiego i małopolskiego.


Wyniki w poszczególnych kategoriach:


ZESPOŁY


– DO 10 LAT


I. Perfekta, BSCK Busko-Zdrój
II. Mała paka, Mimesis Kielce
III. Latin Group, Mimesis Busko-Zdrój



– 10-14 LAT
I. Mini-Step, MGOK Skalbmierz
II. Puls, Zespół Szkolno-Przedszkolny Wiślica
III. Zamkowe Duszki, Centrum Kultury i Sportu Chęciny


– POWYŻEJ 14 LAT
I. Fresh, Szkoła Tańca „Go 4 dance” Czerwona Góra
II. Hubi Dance, Mimesis Kielce
III. Crezy Crew, Mimesis Busko-Zdrój



SOLIŚCI


– DO 10 LAT
I. Habik Zuzanna, „Go 4 dance” Szkoła Tańca Chęciny
II. Kuc Michalina, Busko-Zdrój
III. Dudek Nikola, Perfekta, BSCK


10-14 LAT
I. Cieślar Grzegorz, Mimesis Busko-Zdrój
II. Woźniczko Julita, Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach
III. Wcisło Magdalena, Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach


-POWYŻEJ 14 LAT
I. Klusek Lorena, Kielce
II. Jewiarz Anna, Mimesis Busko-Zdrój
III. Nockowska Sylwia, Brzeście
Występy konkursowe oceniało jury w składzie: Aleksandra Kwapisz, Sławomir Haczek, Marek Łupiński i Iwona Senderowska.


Nagrodę Grand Prix Turnieju, ufundowaną przez Starostę Pińczowskiego, otrzymał zespół Mini-Step z MGOK Skalbmierz. Wyróżnienie od Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów powędrowało do zespołu Atut z PSCK.


Wszystkim uczestnikom oraz ich instruktorom dziękujemy za wspaniałe artystyczne przeżycia i wyśmienitą zabawę.









Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com