Blusowo w Pinczowie
6 lipca 2015 | , | Wyświetleń: 758
W niedzielę, w ramach Dni Ponidzia, odbył sie I Piknik Bluesowy. Po prezentacjach kółek PSCK na scenie wystąpiły zespoły: Mugshotz, Heaven Blues, Dob Blues Band oraz obchodząca w tym roku 40-lecie swojej działalności artystycznej Kasa Chorych. Współorganizatorem imprezy było Towarzystwo Przyjaciół Ponidzia a jej pomysłodawcą pińczowski zespół Dob Blues Band.
























