Debiut Victortii Pińczów w lidze kobiet
2 września 2015 | , | Wyświetleń: 965
Już w najbliższą sobotę (5.09.2015 r.), zespół piłkarski dziewcząt Victoria Pińczów rozegra swój pierwszy, historyczny mecz w rozgrywkach ligowych.
W swoim debiucie III Ligi gr.świętokrzyskiej zmierzymy się z mocną ekipą Łysicy Bodzentyn. Chociaż brak nam ogrania i doświadczenia, to na pewno nie będzie można nam odmówić zaangażowania i woli walki. Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej i liczymy na gorący doping dla naszej młodej drużyny.
Victoria Pińczów





