Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Koncert Klezmerski w Starej Synagodze

0 komentarzy

Przez zabawę do wiedzy

30 czerwca 2001 | , | Wyświetleń: 965

Pewnego razu nawiązałem kontakt z panią Alą Mazurek ze szkoły podstawowej nr 3 w Pińczowie. Co z tego wyszło mogliście przeczytać w jednym z naszych artykułów (z dnia 10.06.2001).
A teraz okazało się jeszcze, że zaczyna powstawać pewna grupa ludzi – młodych osób ze szkół pińczowskich – która chcesz krzewić wiedzę (zwłaszcza internetową) poprzez zabawę. Myślę, że taka propozycja może być bardzo dobrą alternatywą dla ciekawych wakacji. Ludzie będą mieli co robić przez wakacje (i napewno nie tylko przez nie) a przy okazji zdobędą tak obecnie potrzebną wiedzę komputerową i internetową.
A oto co dostaliśmy od opiekuna tej grupy, czyli właśnie pani Ali Mazurek


—–


Założenie naszej grupy:


1. bierzemy czynny udział w tworzeniu i wykorzystywaniu sieci WWW,


2. tworzymy własna WWW całej grupy,


3. każdy uczestnik otrzymuje miejsce na wlasna stronę,


4. zakładamy konta pocztowe dla każdego,
Jest nas jak narazie 9 osób: Hubert i Lukasz z LO, Marcin i Mateusz z Zespołu Szkół Zawodowych, Mateusz z Gimnazjum nr 2, Bartek, Michał i Monika jeszcze ze Szkoły Podstawowej nr 3 (a po wakacjach Gimnazjum nr 1) oraz ja opiekun.
Mamy nadzieję, że będziemy się dobrze bawić, ucząc się przy okazji. Mieliśmy już I spotkanie. Na II byliśmy w kawiarence internetowej na ul. Klasztornej. Będziemy się spotykać również w wakacje. Powolutku dzielimy się zadaniami, jednak wszyscy poznają sposoby tworzenia własnych www. Część zajmie się grafiką, inni zbieraniem wiadomości, w wolnych chwilach muzyką. itp.
Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane. Kontakt z nami amazure2@gim.pinczow.szkoly.edu.pl lub sp_trojka_pinczow@poczta.onet.pl. Narazie szukamy nazwy dla naszej grupy.


—–


Grupa ma się spotykać w wakacje i cały czas czekają na młodych ludzi, którzy będą chcieli się dobrze pobawić przez wakacje a przy okazji nauczyć się naprawdę potrzebnych rzeczy.
To naprawdę postawa godna pochwały – i my będziemy ją wspierać cały czas jak tylko będziemy mogli. Może znajdą się również ludzie, którzy będą chcieli wspomóc tą grupę w jakikolwiek sposób – wszelkie inicjatywy będą mile widziane!

Udostępnij na:


Dodaj komentarz
Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com