Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Koncert w Synagodze

0 komentarzy

SZCZĘŚLIWY FINAŁ NOCNYCH POSZUKIWAŃ

29 stycznia 2019 | D.S., KPP Pińczów | Wyświetleń: 1 930

Dziś w nocy pińczowscy policjanci pomogli 44-letniemu mężczyźnie, którego zaginięcie zgłoszono kilka godzin wcześniej. Obawy mundurowych budziły zarówno warunki pogodowe, jak i stan psychiczny zaginionego. Na szczęście działania policjantów doprowadziły do szczęśliwego finału.

W samym środku nocy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego treści wynikało, że mieszkaniec gminy Pińczów może targnąć się na swoje życie. Mężczyzna wyjechał samochodem osobowym z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku. Do bliskich wysłał sms, a jego niepokojąca treść mogła sugerować, iż planuje zrobić sobie coś złego.

Szczegóły zawiadomienia o zaginięciu osoby sprawiły, że policjanci natychmiast zdecydowali się rozpocząć poszukiwania najwyższej kategorii. Tym bardziej, że w nocy panowały niesprzyjające warunki pogodowe, grożące szybkim wychłodzeniem ludzkiego organizmu. Dlatego też zmobilizowano znaczne siły policjantów pińczowskiej komendy. Ogłoszony alert sprawił, że w akcję poszukiwawczą zaangażowało się kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Dzięki temu w dość szybkim czasie sprawdzono znaczny obszar wyznaczonego terenu.

Starania przyniosły oczekiwany efekt, bo zaraz po godzinie 4:00 patrol dzielnicowych odnalazł samochód zaginionego, a w nim mężczyznę z oznakami wychłodzenia. Jak ustalono 44-latek nadmiar problemów próbował rozwiązać wypijając alkohol w samochodzie zaparkowanym w odludnym terenie, kilkanaście kilometrów od domu. W momencie odnalezienia spał w zimnym pojeździe, mając 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jeszcze na miejscu przedmedycznej pomocy mężczyźnie udzielili ratownicy, którzy zaraz potem przewieźli go do szpitala. Na szczęście odnaleziono go w samą porę. W przeciwnym przypadku historia mogłaby mieć znacznie gorsze zakończenie.

 

 

3 odpowiedzi na “SZCZĘŚLIWY FINAŁ NOCNYCH POSZUKIWAŃ”

 1. Pińczowianka pisze:

  Taka osobę powinno się leczyć u psychologa.
  Ma jakieś problemy sam że sobą i jeszcze terroryzuje swoich najbliższych i zastrasza. Niektórzy nie doceniają to co mają.Nie dbają o życie i chcą sobie je odebrać.
  A w tym czasie inni walczą o swoje życie i zdrowie na oddziałach i oddali by wszystko za to by cieszyć się jeszcze życiem.

 2. Pińczowianka pisze:

  😯😯😯😯

 3. mol pisze:

  nie znasz szczegółów to nie oceniaj. do takich myśli skrajnych mogą doprowadzić różne problemy.chyba że ma problem z alkoholem. taki młody człowiek. 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com