Serwis Internetowy Miasta Pińczów

JUBILEUSZ TEATRU CIUT FRAPUJĄCEGO

3 komentarze

Liga FoodTrucków w Pińczowie

22 maja 2021 | pinczow.com.pl, pinczow.com.pl | Wyświetleń: 2 491

Około 15 samochodów, każdy z inną kuchnią: gruzińska, hiszpańska, malezyjska, tajska, amerykańska, polska, meksykańska, japońska, dwa słodkie trucki, więc wszyscy znajdą na pewno coś dla siebie.

Podczas imprezy organizowanych będzie wiele konkursów z nagrodami dla uczestników, jak i wybrany zostanie najlepszy Food Truck weekendu kulinarnego.

Serdecznie zapraszamy!!!

12 odpowiedzi na “Liga FoodTrucków w Pińczowie”

 1. Mati pisze:

  Oj licze na dobre smaki😉

 2. Pińczowski pisze:

  Lepiej tam posprzątajcie bo gospodarskiej ręki tam nie widać. Niedziela popołudnie, przechadzka z rodziną… wszędzie walają się butelki , torby po jedzeniu i opakowania po pizzy, oczywiście wszelkiego rodzaju butelki po alkoholu… mega burdel, wstyd. Ja rozumiem, że tabuny niewychowanych wyrostków tam szaleją ale jest przecież jakiś monitoring, policja…jest czy nie? Nie da się zrobić coś z tymi gimbusami w tatusiowych samochodach, którzy udają twardzieli a są mega śmieszni i stwarzają niebezpieczeństwo dla spacerujących bo nie mią poruszać się tym czym jeżdżą…ani normalnie zaparkować (standardowe parkowanie na zakręcie)…. a wy zapraszacie tam food tracki… wstydziłbym się zaprosić gości do brudnego mieszkania.

 3. Członek Zarządu pisze:

  Mylicja to się sama siebie boi. Żulikom pod monopolem łatwo wlepić mandat a on i tak nie zapłaci bo nie ma z czego. A tzw. „młodzieży” panowie w mundurach się boją tak wyglądają służby mundurowe w Pińczowie. A co z tą „jaskinią” z czerwonej cegły? Czy Panowie włodarze mają coś do powiedzenia że połowę MOSIRu sprzedane w prywatne ręce? Co do czystości to fakt syf niesamowity a także w całym Pińczowie między innymi brak koszy na śmieci z tzw. prawdziwego zdarzenia czyli betonowych aby łebek nie uszkodził jak znaki drogowe w Pińczowie. Chcemy być miastem turystycznym-uzdrowiskowym to posprzątajmy swoje gniazdo PANOWIE Z GMINY I POWIATU!

 4. Gość pisze:

  Tak i chcę aby Policja zatrzymywała wszystkich z obcą rejestracją, szczególnie z Buska i wlepiała profilaktyczne mandaty za śmiecenie – bo któż jak nie zazdrośni i złośliwi mieszkańcy Buska śmiecą w Pińczowie.

 5. Wąsaty Andrzej pisze:

  Nośny tytuł „Liga” food Tracków… hehhh chyba okręgowa… zjedzie się kilku kolesi z jedzeniem, a Janusze będą mlaskać i podziwiać „prawdziwą” kuchnie tajską, malezyjską i Bóg wie jakią jeszcze a wszystkie spod Radomia 🙂 Smacznego Janusze 🙂

 6. aga pisze:

  do Wąsaty Andrzej
  choćby nawet, to, co ci to przeszkadza człowieku. Nie każdy ma możliwości i chęci bywać w obcych krajach i kosztować kuchni tajskiej, malezyjskiej i chyba – nie Bóg – lecz ty sam wiesz jakiej jeszcze.
  Naprawdę, jak nie ma się nic mądrego do powiedzenia to lepiej nie odzywać się wcale, bo poziom tej wypowiedzi świadczy raczej o tym ze w d… byłeś i g…widziałeś!

 7. Songo Ku pisze:

  Ale mu pojechałaś… hehhh… a ty masz w przedszkolu dostęp do neta? dziwne…

 8. Wąsaty Andrzej pisze:

  Masz rację Januszu, a przepraszam… masz rację aga, smacznego 🙂

 9. jacuś pisze:

  w przedszkolu mają internet, chłopaczek w krótkich spodenkach musi tylko wychowaczynię o dostęp poprosić…

 10. aga pisze:

  Oj Wąsaty Andrzeju
  Fajnie, że czujesz się „lepszy” od wielu pińczowskich Januszy . Mam nadzieje, ze to nie tylko Twoje odczucie. Pozdrawiam

 11. Wąsaty Andrzej pisze:

  Nie czuję się lepszy od nikogo… ale swąd starego oleju w cenach „promocyjych” w weekend pozwolił mi spać spokojnie w przekonaniu, że jak zawsze miałem rację… polecam polprazol… dobrze radzi sobie ze starym tłuszczem…smacznego.

 12. Gość pisze:

  Nawet ja nie zawsze mam rację. Jakież to szczęście spotkać człowieka, który zawsze ma rację. Wąsaty Andrzeju, przyjmij wyrazy głębokiego szacunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com