Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Galeria zdjęć Jana Góreckiego

0 komentarzy

Podróż przez świat z niezwykłymi fotografiami autorstwa Sebastiana Napory

26 listopada 2021 | red, pinczow.com | Wyświetleń: 703
Są takie miejsca i wydarzenia, kiedy pod jednym adresem krzyżują się twórcze drogi znajomych; kiedy w jednym miejscu spotykają się te same artystyczne wrażliwości.
 
Dziś tym miejscem były podziemia pińczowskiego Belwederu za sprawą wystawy „Przyłapani w myślach”. Podróż przez świat z niezwykłymi fotografiami autorstwa Sebastiana Napory; fantastyczne dźwięki, którymi podzielił się z nami wyjątkowy artysta Tomasz Torres; pojawiające się na kamieniu pińczowskim zdjęcia, których głównym bohaterem jest człowiek uchwycony w myślach, zatrzymany w kadrze.
 
Wszystko to razem stworzyło magiczną atmosferę i najlepsze jakie mogliśmy sobie wymarzyć otwarcie cyklu „Podziemia Pasji”, który zainaugurowaliśmy dzisiejszą wystawą. Wszystko w tym miejscu, tym czasie i z tą najlepszą, pińczowską publicznością.
 
„W moich fotografiach najważniejszy jest człowiek, wyrażane przez niego emocje oraz zwykłe codzienne życie…” – mówił Sebastian otwierając wernisaż swojej pierwszej wystawy. Po prostu nie mogła się ona odbyć w innym, niż Pińczów miejscu.
 
Wciąż krążą w nas niesamowite emocje jakie udało się wydobyć dzięki połączeniu sztuki fotografii i muzyki. Dziś, dzielimy się zdjęciami oddającymi atmosferę wydarzenia. Więcej napiszemy i opowiemy wkrótce. Mamy jednak głębokie przekonanie, że nasze podziemia czekały właśnie na ten wernisaż. Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tego niezwykłego wieczoru .
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com