25-lecie koronacji obrazu Najświętszej Matki Boskiej Mirowskiej
20 czerwca 2017 | PK, lilka, pinczow.com | Wyświetleń: 2 750
W niedzielę, 18 czerwca 2017 roku w Sanktuarium Najświętszej Matki Boskiej Mirowskiej świętowano 25-lecie koronacji obrazu.
Z tej okazji została odprawiona uroczysta suma, wierni otrzymali obrazek z modlitwą do NMBM, a wieczorem, przed ostatnia mszą świętą wysłuchali koncertu Pieśni Maryjnych.
Przed wiernymi wystąpiła orkiestra górnicza Power Winds.







https://youtu.be/mcYBT0CXSHA

















Jedna odpowiedź do “25-lecie koronacji obrazu Najświętszej Matki Boskiej Mirowskiej”
Alleluja!!!módlmy się!!!chwalmy Pana!!!!