Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Rowerzyści rozpoczną wakacje na trasach Powiatu Pińczowskiego.

1 komentarz

’Oddam oddział za symboliczną złotówkę?’ – mówi starosta. Burmistrz chce przejąć cały szp

11 marca 2016 | Katarzyna Pochwat, tvswietokrzyska.pl | Wyświetleń: 1 730

Spór o Szpital Powiatowy w Pińczowie nadal trwa. W poniedziałek odbyła się nadzwyczajna Sesja Rady Miasta, na której radni przyjęli uchwałę intencyjną. Dla burmistrza oznacza to początek rozmów w kwestii dalszych losów lecznicy.



15 radnych za i 6 wstrzymujących się od głosu – tak wyglądało głosowanie Rady Miejskiej nad uchwałą intencyjną w sprawie pińczowskiego szpitala i oddziału ginekologiczno-położniczego. Choć uchwała ta o niczym nie przesądza, to daje szansę na uratowanie nierentownego oddziału.

Jednak pojawia się niemały problem. Burmistrz chce przejąć od starosty cały szpital. Z kolei starosta wyraża jedynie zgodę na oddanie pod skrzydła gminy oddziału ginekologiczno-położniczego, który jest zarodkiem całego problemu.

Więcej informacji na stronie tvswietokrzyska.pl

10 odpowiedzi do “’Oddam oddział za symboliczną złotówkę?’ – mówi starosta. Burmistrz chce przejąć cały szp”

  1. xyz pisze:

    Wczoraj Obiecanka z Grodziska coś bredził przed kamerami .

  2. Matrix pisze:

    Panie Bębenek gratuluje takich współpracowników jak pani Bednarska kompromitacja w czystej postaci.
    Jeszcze raz gratulacje.

  3. Pacjętka pisze:

    Dziwi mnie dlaczego w sprawie oddziału nigdy i nigdzie
    nie pojawił się i nie wypowiadał się żaden lekarz, a tym bardziej
    Pani ordynator Grażyna J.
    Totalny brak odwagi , a może mobbing 🙂

  4. matriczka pisze:

    Matrix p. Bębenkowi to nawet do pięt nie dorastasz a p.Bednarska to reprezentowała grupę ,,Pińczowian”,poza tym spadaj na drzewo najwyżej podamy ci po bananie.

    • Marta pisze:

      Teraz „najlepszy” jest taki manager ,który tnie koszty
      poprzez likwidację – a to potrafi każdy głupi!!
      Każda likwidacja prowokuje następną likwidację, która
      usprawiedliwia pierwszą likwidację !!!!!

  5. xyz pisze:

    Ryszard B. i pan Kierkowski robią teraz kampanię propagandy w Biedronce . Jak ktoś ma ochote na rozmowę to po 7 rano lub po 16 panowie szukają chętnych do rozmów . Może kogoś przekonają . Żal !!!

  6. w obronie Matrixa pisze:

    Do Matriczki
    Niestety wystąpienie tej Pani poszło w całą Polskę.Pisanie teraz na pińczow.com skąd kto jest nic nie da.Wysyłając kogoś na drzewo należy uważać aby nie złamała się gałąź na której będziecie tam razem siedzieć.

  7. matriczka pisze:

    Teraz cały świat a nie tylko cała Polska wiedzą, że z ciebie taka małpa i do tego łasa na banana.Uważaj tylko na skórkę od banana bo się poślizgniesz i nie będzie miał kto wylizać swego pana.

  8. w obronie Matrixa pisze:

    Małpa Małpę pozna Witaj w klubie.A te skojarzenia „wylizać’ bez komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com