’Oddam oddział za symboliczną złotówkę?’ – mówi starosta. Burmistrz chce przejąć cały szp
Spór o Szpital Powiatowy w Pińczowie nadal trwa. W poniedziałek odbyła się nadzwyczajna Sesja Rady Miasta, na której radni przyjęli uchwałę intencyjną. Dla burmistrza oznacza to początek rozmów w kwestii dalszych losów lecznicy.
15 radnych za i 6 wstrzymujących się od głosu – tak wyglądało głosowanie Rady Miejskiej nad uchwałą intencyjną w sprawie pińczowskiego szpitala i oddziału ginekologiczno-położniczego. Choć uchwała ta o niczym nie przesądza, to daje szansę na uratowanie nierentownego oddziału.
Jednak pojawia się niemały problem. Burmistrz chce przejąć od starosty cały szpital. Z kolei starosta wyraża jedynie zgodę na oddanie pod skrzydła gminy oddziału ginekologiczno-położniczego, który jest zarodkiem całego problemu.
Więcej informacji na stronie tvswietokrzyska.pl





10 odpowiedzi do “’Oddam oddział za symboliczną złotówkę?’ – mówi starosta. Burmistrz chce przejąć cały szp”
Wczoraj Obiecanka z Grodziska coś bredził przed kamerami .
Z Grodziska to tylo Rysiek B.
chciał się pozbyć wszystkiego co Pińczowskie
Panie Bębenek gratuluje takich współpracowników jak pani Bednarska kompromitacja w czystej postaci.
Jeszcze raz gratulacje.
Dziwi mnie dlaczego w sprawie oddziału nigdy i nigdzie
nie pojawił się i nie wypowiadał się żaden lekarz, a tym bardziej
Pani ordynator Grażyna J.
Totalny brak odwagi , a może mobbing 🙂
Matrix p. Bębenkowi to nawet do pięt nie dorastasz a p.Bednarska to reprezentowała grupę ,,Pińczowian”,poza tym spadaj na drzewo najwyżej podamy ci po bananie.
Teraz „najlepszy” jest taki manager ,który tnie koszty
poprzez likwidację – a to potrafi każdy głupi!!
Każda likwidacja prowokuje następną likwidację, która
usprawiedliwia pierwszą likwidację !!!!!
Ryszard B. i pan Kierkowski robią teraz kampanię propagandy w Biedronce . Jak ktoś ma ochote na rozmowę to po 7 rano lub po 16 panowie szukają chętnych do rozmów . Może kogoś przekonają . Żal !!!
Do Matriczki
Niestety wystąpienie tej Pani poszło w całą Polskę.Pisanie teraz na pińczow.com skąd kto jest nic nie da.Wysyłając kogoś na drzewo należy uważać aby nie złamała się gałąź na której będziecie tam razem siedzieć.
Teraz cały świat a nie tylko cała Polska wiedzą, że z ciebie taka małpa i do tego łasa na banana.Uważaj tylko na skórkę od banana bo się poślizgniesz i nie będzie miał kto wylizać swego pana.
Małpa Małpę pozna Witaj w klubie.A te skojarzenia „wylizać’ bez komentarza.