Święto Pracy
1 maja 2007 | , | Wyświetleń: 655
Pochód i piknik – tak obchodzono w Pińczowie Święto Pracy i 3 rocznicę wstąpienia Polski do UE.

Z Placu Konstytucji 3 Maja przeszli pod Pomnik Wdzięczności uczestnicy pochodu pierwszomajowego. Po złożeniu wieńców i wiązanek kwiatów przemaszerowali do amfiteatru MOSiR. Po okolicznościowych przemówieniach program dopełniły występy kapel i orkiestry dętej OSP.


Nie zabrakło również gorącej kiełbaski z grilla i zimnego piwo.




