Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Dni Ponidzia 2026

2 komentarze

Święto Pracy

1 maja 2007 | , | Wyświetleń: 654

Pochód i piknik – tak obchodzono w Pińczowie Święto Pracy i 3 rocznicę wstąpienia Polski do UE.



Z Placu Konstytucji 3 Maja przeszli pod Pomnik Wdzięczności  uczestnicy pochodu pierwszomajowego. Po złożeniu wieńców i wiązanek kwiatów przemaszerowali do amfiteatru MOSiR. Po okolicznościowych przemówieniach program dopełniły występy  kapel i orkiestry dętej OSP.





Nie zabrakło również gorącej kiełbaski z grilla i zimnego piwo. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com