Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Kultura i pomoc idą razem.

0 komentarzy

 Upowszechnianie i wzrost jakości edukacji przedszkolnej

29 sierpnia 2016 | redakcja, pinczow.com | Wyświetleń: 1 753

W poniedziałek, 29 sierpnia, w Samorządowej Instytucji Kultury Kasztelania w Kijach przedstawiciele władz  województwa świętokrzyskiego podpisali pierwsze ?umowy przedszkolne?, które będą realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Pieniądze otrzymają:

– projekt z Gminy Kije – blisko 250 tysięcy złotych – zakładający utworzenie nowej, 11 ? osobowej grupy przedszkolnej dla najmłodszych dzieci ze wsi Włoszczowice. W ramach otrzymanych pieniędzy organizowane będą również zajęć dodatkowych dla dzieci. Projekt będzie realizowany od 1 lipca tego roku do 30 czerwca 2017 roku.

– projekt  „Fundacji z uśmiechem”, która już od września, będzie prowadzić w Pińczowie „Przedszkole z Uśmiechem” i stworzy  45 miejsc dla najmłodszych.

_DSC2858

9 odpowiedzi do “ Upowszechnianie i wzrost jakości edukacji przedszkolnej”

  1. Jaj pisze:

    Ktoś wyjaśni co to za Fundacja z uśmiechem,która robi przedszkole w Pińczowie? Prywatna inicjatywa,która jest konkurencją dla publicznych przedszkoli.

  2. Jaj pisze:

    Do ja. Ich stronę int.widziałem ale kto im pozwolił otwierać przedszkole w Pińczowie bo przecież musieli mieć zezwolenie dyr.szkoły a tak naprawdę burmistrza. Jest jeden wielbiciel fundacji w urzędzie. Czyżby maczał w tym swoje palce?

  3. abc pisze:

    W przedszkolach państwowych brakuje miejsc dla dzieciaków, a i konkurencja im nie zaszkodzi – będą „wydajniej” pracować.

  4. emeryt pisze:

    wyrobią 300% normy jak za PRL

  5. xyz pisze:

    Cywilizacja dotarła do Pińczowa . W Busku dawno się cieszy dużą popularnością takie przedszkole .

  6. re pisze:

    przedszkole już nie istnieje.Burmistrz zaprasza do współpracy a potem nie wywiązuje się z obietnicy.Rodzice zaprowadźcie dzieci do gminy tam się nudzące panie i panowie nimi zajmą

  7. re pisze:

    W gminie potrzebna jest telewizja która wyjaśni ten problem.Na co burmistrz wydaje pieniądze i jak promuje swoje miasto.

  8. Ciekawski pisze:

    Kto zna tą blondynkę ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com