Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Rowerzyści rozpoczną wakacje na trasach Powiatu Pińczowskiego.

1 komentarz

Spektakl muzyczny „W każdym oknie samotna… Czyli Powroty Starszych Panów”

3 listopada 2014 | , | Wyświetleń: 715

Pińczowianin Maciej Kmita zaprasza na uroczystą premierę wyreżyserowanego przez siebie spektaklu muzycznego „W każdym oknie samotna… Czyli Powroty Starszych Panów”, która odbędzie się 15 listopada w Hotelu Binkowski przy ul. Szczepaniaka 42 w Kielcach. Widowisko to sentymentalna podróż do czasów dystyngowanej elegancji i dobrej muzyki.


Nieoczekiwanie w stare kąty powraca Kazimierz, za którym przybywają jego dawne miłości. Może to oznaczać zarówno potężną dawkę humoru, jak i dozę wyjątkowych wzruszeń. Wstęp wolny.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com