Spektakl muzyczny „W każdym oknie samotna… Czyli Powroty Starszych Panów”
3 listopada 2014 | , | Wyświetleń: 714
Pińczowianin Maciej Kmita zaprasza na uroczystą premierę wyreżyserowanego przez siebie spektaklu muzycznego „W każdym oknie samotna… Czyli Powroty Starszych Panów”, która odbędzie się 15 listopada w Hotelu Binkowski przy ul. Szczepaniaka 42 w Kielcach. Widowisko to sentymentalna podróż do czasów dystyngowanej elegancji i dobrej muzyki.
Nieoczekiwanie w stare kąty powraca Kazimierz, za którym przybywają jego dawne miłości. Może to oznaczać zarówno potężną dawkę humoru, jak i dozę wyjątkowych wzruszeń. Wstęp wolny.





