Turniej Piłki Nożnej Pracowników Oświaty o Puchar Prezesa Okręgu Świętokrzyskiego ZNP
9 marca 2015 | , | Wyświetleń: 666
W sobotę, 7 marca 2015 roku w Pińczowie, odbył się Wojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej Pracowników Oświaty o Puchar Prezesa Okręgu Świętokrzyskiego ZNP.
W turnieju wzięło udział 6 drużyn z terenu województwa świętokrzyskiego – Jędrzejów, Busko-Zdrój, Włoszczowa, Sandomierz, Staszów i Pińczów.
I miejsce w turnieju zajęła drużyna z Sandomierza, II miejsce – Pińczów, III miejsce – Staszów, IV miejsce – Włoszczowa, V miejsce – Jędrzejów, zaś VI miejsce – Busko-Zdrój.
Drużyny otrzymała puchary oraz pamiątkowe dyplomy, które wręczyli – Prezes ZNP Okręgu Świętokrzyskiego Wanda Kołtunowicz oraz Prezes Okręgu Pińczowskiego Dorota Burek.
Organizatorami wydarzenia byli: Zarząd Okręgu Świętokrzyskiego ZNP wraz z Zarządem ZNP Okręgu Pińczowskiego.




