Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Rowerzyści rozpoczną wakacje na trasach Powiatu Pińczowskiego.

0 komentarzy

Turniej Piłki Nożnej Pracowników Oświaty o Puchar Prezesa Okręgu Świętokrzyskiego ZNP

9 marca 2015 | , | Wyświetleń: 665

W sobotę, 7 marca 2015 roku w Pińczowie, odbył się Wojewódzki Halowy Turniej Piłki Nożnej Pracowników Oświaty o Puchar Prezesa Okręgu Świętokrzyskiego ZNP.


W turnieju wzięło udział 6 drużyn z terenu województwa świętokrzyskiego – Jędrzejów, Busko-Zdrój, Włoszczowa, Sandomierz, Staszów i Pińczów.


I miejsce w turnieju zajęła drużyna z Sandomierza, II miejsce – Pińczów, III miejsce – Staszów, IV miejsce – Włoszczowa, V miejsce – Jędrzejów, zaś VI miejsce – Busko-Zdrój.


Drużyny otrzymała puchary oraz pamiątkowe dyplomy, które wręczyli – Prezes ZNP Okręgu Świętokrzyskiego Wanda Kołtunowicz oraz Prezes Okręgu Pińczowskiego Dorota Burek.


Organizatorami wydarzenia byli: Zarząd Okręgu Świętokrzyskiego ZNP wraz z Zarządem ZNP Okręgu Pińczowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com