Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Rowerzyści rozpoczną wakacje na trasach Powiatu Pińczowskiego.

1 komentarz

Sobótki 2015 w KON-TIKI

28 czerwca 2015 | , | Wyświetleń: 1 100

Stowarzyszenie Klub Wodny KON-TIKI w Pińczowie rozpoczęło w minioną sobotę sezon wodniacki. Na jego otwarcie zaproszono członków i przyjaciół klubu.


Spotkali się ludzie z wodniacką pasją w wieku od 3 do 80 lat. Najważniejszymi punktami plenerowego spotkania było przyjęcie do klubu trzech nowych członków, tradycyjne puszczanie na wodę wianków po zmroku i koncert bluesowy pińczowskiej grupy Dob Blues Band.













 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com