Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Raport o stanie Powiatu Pińczowskiego za 2025 rok. Mieszkańcy mogą zabrać głos w debacie.

0 komentarzy

Bezpłatne kursy dla osób pracujących

23 listopada 2010 | , | Wyświetleń: 821

Wciąż trwa nabór na bezpłatne kursy dla osób pracujących, które organizowane są przez CNJA Edukacja s.j. W ofercie znajdują się: kurs języka angielskiego (poziomy: podstawowy i zaawansowany kończący się egzaminem zewnętrznym), kurs komputerowy i „operator wózków widłowych”. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel: 506 507 327, 602 894 117


Kursy skierowane do osób dorosłych, zatrudnionych na podstawie umowy o pracę lub umów cywilno-prawnych, zamieszkałych na terenie województwa świętokrzyskiego. Mile widziane osoby powyżej 45 roku życia, o wykształceniu podstawowym lub średnim, niskich dochodach i z terenów wiejskich.


Oferta:
– 110 godzinne kursy języka angielskiego (zakończone egzaminem zewnętrznym) – w terminie listopad 2010 – czerwiec 2011
– 120 godzinne kursy komputerowe (zakończone egzaminem z 4 modułów ECDL) – w terminie listopad 2010 – czerwiec 2011
– 67- godzinne szkolenie „Operator wózków widłowych” – w terminie styczneń 2011 – czerwiec 2011


Informacje: 506 507 327, 602 894 117


 


Szkolenia organizowane są w ramach projektu „Kompetentny pracownik” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com