Dobra każda pora – by palnąć w Karola.
2 maja aktorzy Teatru Ciut Frapującego przedstawili sztukę Sławomira Mrożka „Karol”.
Bardzo licznie zgromadzoną ( w większości młodą widownię) przywitał Przemysław Majchrowski. Podziękował obecnemu panu Burmistrzowi, pani Dyrektor PSCK, państwu Jurewiczom, pani Paulinie Naporze oraz serwisowi pinczow.com, za pomoc w przygotowaniu i promowaniu spektaklu.
Dobra każda pora – by palnąć w Karola – i wszystko wyjaśniło się w czasie 50 minut trwania sztuki. Mrożek w absurdzie życia pokazanym przez 3 zapaleńców znów wywołał uśmiech i zadumę. Po spektaklu przyjętym gromkimi brawami, aktorzy spotkali się z widownią przy lampce wina.
Nadmieńmy, że Teatr Ciut Frapujący działa przy Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury a grają w nim obecnie: Wojciech Jurewicz, Marcin Błach i Tomasz Pietrzykowski.









