I Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Pińczowie
W środę, 31 marca a hali widowiskowo-sportowej w Pińczowie odbył się w I Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Pińczowie.
Grupa A
Gimnazjum nr 2 w Pińczowie, Gimnazjum – Michałów, Gimnazjum Działoszyce
Grupa B
Gimnazjum nr 1 w Pińczowie, Gimnazjum – Kije, Gimnazjum – Węchadłów
Faza grupowa
Grupa A
Gim. 2 Pińczów – Gim. Michałów 1:4
Gim. Michałów – Gim. Działoszyce 1:3
Gim. Działoszyce – Gim. 2 Pińczów 2:1
Grupa B
Gim. 1 Pińczów – Gim. Węchadłów 0:1
Gim. Węchadłów – Gim. Kije 2:1
Gim. Kije – Gim. 1 Pińczów 1:0
Mecz o 5 m-ce
Gim. 2 Pińczów – Gim. 1 Pińczów 0:0 ( karne 3:4)
Mecz o 3 m-ce
Gim. Michałów – Gim. Kije 1:3
Finał
Gim. Działoszyce – Gim. Węchadłów 1:0
Klasyfikacja końcowa
1. Gim. Działoszyce
2. Gim. Węchadłów
3. Gim. Kije
4. Gim. Michałów
5. Gim. 1 Pińczów
6. Gim. 2 Pińczów



– Najlepszy bramkarz Konrad Kasprzyk ( Gim. Działoszyce).
– Najskuteczniejszy zawodnik: Dawid Wleciał ( Gim. Michałów) strzelec 5 bramek
– Najlepszy zawodnik: Kasjan Skóra ( Gim. Działoszyce).
– Najlepsze drużyny otrzymały puchary, a wyróżniający się zawodnicy statuetki.
Nagrody i poczęstunek dla uczestników turnieju ufundowała Dyrekcja Gimnazjum nr 2 w Pińczowie.









