Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Rowerzyści rozpoczną wakacje na trasach Powiatu Pińczowskiego.

0 komentarzy

I Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Pińczowie

31 marca 2015 | , | Wyświetleń: 3 655

W środę, 31 marca a hali widowiskowo-sportowej w Pińczowie odbył się  w I Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Pińczowie.


Grupa A
Gimnazjum nr 2 w Pińczowie,  Gimnazjum – Michałów, Gimnazjum Działoszyce


Grupa B
Gimnazjum nr 1 w Pińczowie, Gimnazjum – Kije, Gimnazjum – Węchadłów


Faza grupowa


Grupa A
Gim. 2 Pińczów –  Gim.  Michałów     1:4
Gim.  Michałów – Gim.  Działoszyce    1:3
Gim.  Działoszyce – Gim.  2 Pińczów   2:1


Grupa B
Gim. 1 Pińczów – Gim.  Węchadłów    0:1
Gim.  Węchadłów – Gim.  Kije             2:1
Gim.  Kije – Gim. 1 Pińczów               1:0
 
Mecz o 5 m-ce
 Gim.  2 Pińczów – Gim.  1 Pińczów 0:0  ( karne 3:4)


Mecz o 3 m-ce
Gim.  Michałów – Gim.  Kije  1:3


Finał
Gim.  Działoszyce –  Gim.  Węchadłów  1:0


Klasyfikacja końcowa


1. Gim.  Działoszyce
2. Gim.  Węchadłów
3. Gim.  Kije
4. Gim.  Michałów
5. Gim.  1 Pińczów
6. Gim.  2 Pińczów





– Najlepszy bramkarz Konrad Kasprzyk ( Gim. Działoszyce).
– Najskuteczniejszy zawodnik: Dawid Wleciał ( Gim. Michałów) strzelec 5 bramek
– Najlepszy zawodnik: Kasjan Skóra ( Gim. Działoszyce).
– Najlepsze drużyny otrzymały puchary, a wyróżniający się zawodnicy statuetki.
Nagrody i poczęstunek  dla uczestników turnieju ufundowała Dyrekcja Gimnazjum nr 2 w Pińczowie.







Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com