I Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Brazylijskim Jiu-Jitsu
28 czerwca 2015 | , | Wyświetleń: 2 913
W niedzielę, 28 czerwca, nad pińczowskim zalewem, na plaży, odbył się turniej w brazylijskim jiu-jitsu. Impreza była uwieńczeniem weekendowego obozu BJJ/MMA zorganizowanym przez Pińczowską Szkołę Walki w obiektach MOSiR.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii wagowych:
Kategoria do 70 kg:
1. Adrian Chmiel – Copacabana Kielce
2. Michał Łęczek – Pińczowska Szkoła Walki
3. Kamil Sowiński – Copacabana Kielce
Kategoria do 77 kg:
1. Szymon Grabka – Copacabana Kielce
2. Paweł Sołtys – Pińczowska Szkoła Walki
3. Paweł Domagała – Soma Gym Kielce
Kategoria plus 82 kg:
1. Tomasz Gałczyński – Pińczowska Szkoła Walki
2. Damian Smolarczyk – Copacabana Kielce
3. Bartosz Szafraniec – Pińczowska Szkoła Walki
















