Klub KON-TIKI zaprasza
20 stycznia 2016 | , | Wyświetleń: 933
Przed hangarem klubowym KON-TIKI, na zamarzniętych wodach pińczowskiego zalewu członkowie klubu przygotowali i uruchomili lodowisko dostępne dla wszystkich mieszkańców naszego miasta.
Lodowisko jest odśnieżane każdego dnia. Przygotowane zostało również oświetlenie i muzyka, tak aby można było korzystać z lodowiska po zmroku w miłej atmosferze.
Lodowisko jest otwarte w czasie ferii zimowych każdego dnia od godziny 12-20 tej.
W godzinach od 12 do 18 działa również wypożyczalnia łyżew – koszt – 5 zł za godzinę.
Po zakończeniu ferii zimowych lodowisko i wypożyczalnia otwarte będą w każdą sobotę i niedzielę, jeżeli oczywiście warunki pogodowe dopiszą.
Klub Wodny KON-TIKI serdecznie zaprasza.
Piotrek Siemiński




