Kochajmy się po polsku – relacja
24 stycznia 2016 | , | Wyświetleń: 920
W sobotę 23 stycznia w PSCK odbył się koncert zespołu Donietamtąd wraz z Maciejem Kmitą.
Wszyscy zainteresowani mogli posłuchać najpiękniejszych piosenek świata w wykonaniu Ewy Suidzik, Kingi Piotrowskiej, Amalii Patalita, Klaudii Kopeć i Macieja Kmity. Zaprezentowane zostały m.in „New Yorkm New York” – Franka Sinatry, czy też „Think” w oryginalne wykonywanej przez Aretha’e Franklin. Oczywiście wszystkie piosenki były śpiewane w naszym języku ojczystym, a czas pomiędzy nimi skutecznie umilał publiczności Maciej.












