Kolejny sukces Julki Wiącek
17 listopada 2008 | , | Wyświetleń: 744
Jeszcze nie tak dawno podbijała serca publiczności przed telewizorami wygrywając jeden z odcinków „Od przedszkola do Opola”, a 8 listopada na deskach Domu Kultury w Małogoszczy wyśpiewała nagrodę Dyrektora VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nad wierną rzeką”. Julka Wiącek, bo o niej mowa zostawiła w tyle wielu uczestników.

Jej brawurowe wykonanie „Deszczowej piosenki” i „Kocham cię mamo” zachwyciło jury w składzie przewodniczący – Dorota Kopka-Bronierz, Jerzy Gumuła, Andrzej Staniek, Leszek Ślusarski, Ola Tabiszewska oraz licznie przybyłą publiczność.
Julka, na co dzień ćwiczy śpiew w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury pod czujnym okiem Anety Skuzy.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.




