Koncert ku pamięci Jana Góreckiego
1 sierpnia 2016 | PK, pinczow.com | Wyświetleń: 2 277
W niedzielne popołudnie 31 sierpnia w pińczowskim muzeum odbył się koncert ku pamięci Jana Góreckiego.
W tym roku zebrani goście (a było ich ponad 100) mogli posłuchać arii operowych i operetkowych w wykonaniu Zuzanny Klemańskiej – sopran oraz Adama Zdunikowskiego – tenor. Na fortepianie zagrał Artur Jaroń.









4 odpowiedzi do “Koncert ku pamięci Jana Góreckiego”
Żal że nie mogłem być a już byłem w drodze ale życie zawsze płata różne figle
31 sierpnia? Którego roku ?
Do Janusza. Nie martw się! Przecież do 31 sierpnia zdążysz, choćbyś był nawet na Seszelach… A gdybyś – mimo wszystko nie zdążył – to samo będzie za rok,za dwa,za trzy…
\ikhy]