Serwis Internetowy Miasta Pińczów

Prezentacja projektów w ramach programu „Razem w Kulturze”.

0 komentarzy

Koncert ku pamięci Jana Góreckiego

1 sierpnia 2016 | PK, pinczow.com | Wyświetleń: 2 277

W niedzielne popołudnie 31 sierpnia w pińczowskim muzeum odbył się koncert ku pamięci Jana Góreckiego.

W tym roku zebrani goście (a było ich ponad 100) mogli posłuchać arii operowych i operetkowych w wykonaniu Zuzanny Klemańskiej – sopran oraz Adama Zdunikowskiego – tenor. Na fortepianie zagrał Artur Jaroń.

 

IMG_7872

IMG_7889

IMG_7879

IMG_7881

 

4 odpowiedzi do “Koncert ku pamięci Jana Góreckiego”

  1. Janusz pisze:

    Żal że nie mogłem być a już byłem w drodze ale życie zawsze płata różne figle

  2. Zachary Sanders pisze:

    31 sierpnia? Którego roku ?

  3. Pisowiec pisze:

    Do Janusza. Nie martw się! Przecież do 31 sierpnia zdążysz, choćbyś był nawet na Seszelach… A gdybyś – mimo wszystko nie zdążył – to samo będzie za rok,za dwa,za trzy…

  4. , k pisze:

    \ikhy]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania? Napisz do nas:
redakcja@pinczow.com